20.03.2015

Відповідно до законів України «Про місцеві державні адміністрації», «Про доступ до публічної інформації», Указу Президента України від 05 травня 2011  року   №  547/2011 «Питання забезпечення органами виконавчої влади доступу до публічної інформації» та в зв’язку з кадровими змінами, унести зміни до розпорядження голови районної державної адміністрації від 04 травня 2011 р. № 189 «Про організацію виконання Закону України  «Про доступ до публічної інформації та «Про внесення змін до Закону України «Про інформацію» (із змінами та доповненнями) такого змісту:

1.  Пункт 1 розпорядження викласти в такій редакції:

«1. Призначити відповідальним в апараті райдержадміністрації за оприлюднення інформації на веб – сторінці райдержадміністрації та за забезпечення доступу запитувачів до інформації головного спеціаліста відділу ведення Державного реєстру виборців апарату райдержадміністрації Карбаня О.М.

Функції із забезпечення доступу запитувачів до інформації в райдерж-адміністрації покласти на юридичний відділ апарату райдержадміністрації.

Контроль за наповненням веб – сторінки райдержадміністрації покласти на головного спеціаліста відділу організаційно – кадрової роботи апарату райдержадміністрації Сову В.В».

2.  У пункті 4 розпорядження, слова та цифри «кабінет № 47» замінити словами та цифрами «кабінет № 41».

3.  Пункт 6 розпорядження викласти в такій редакції:

«6. Головному спеціалісту юридичного відділу апарату райдержадміністрації Портяній О.М. забезпечити обов’язкову реєстрацію документів, що містять публічну інформацію та ведення обліку запитів на інформацію».

4.  Визнати такими, що втратили чинність:

пункти  1,  6  розпорядження  голови районної державної адміністрації від 09 серпня 2011 р. № 359 «Про внесення змін до розпорядження голови райдержадміністрації від 04 травня 2011 р. № 189»;

розпорядження голови районної державної адміністрації від 26 грудня 2014 р. № 491 «Про внесення змін до розпорядження голови райдержадміністрації від 04 травня 2011 р. № 189».

Виконуючий обов’язки

голови районної державної

адміністрації                                                                    М.ШИЯН