Про внесення змін до розпорядження голови райдержадміністрації від 04 травня 2011 р. № 189

26.12.2014

Відповідно до законів України «Про місцеві державні адміністрації», «Про доступ до публічної інформації», Указу Президента України від 05.05.2011 року  № 547/2011 «Питання забезпечення органами виконавчої влади доступу до публічної інформації» та  на  виконання розпорядження  голови облдержадміністрації від 25 травня 2011 р. № 218 «Про забезпечення органами виконавчої влади доступу до публічної інформації» та в зв’язку з кадровими змінами, внести зміни до розпорядження голови районної державної адміністрації від 04 травня 2011 р. № 189 «Про організацію виконання Закону України  «Про доступ до публічної інформації» (із змінами та доповненнями) такого змісту:

1. В пункті 1 розпорядження внести такі зміни:

в абзаці першому слова «юридичного сектору апарату райдержадміністрації» замінити словами «відділу ведення Державного реєстру виборців апарату райдержадміністрації»

в абзаці другому слова «сектор внутрішньої політики, зв’язків із засобами масової інформації апарату райдержадміністрації» замінити словами «відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдерж-адміністрації»

в абзаці третьому слово «сектору» замінити слова «відділу».

2. У пункті 4 розпорядження, слова та цифри «кабінет № 34» замінити словами та цифрами: «кабінет № 47».

3. Пункт 6 розпорядження викласти в такій редакції:

«6. Головному спеціалісту відділу інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації Портяній О.М. забезпечити обов’язкову реєстрацію документів, що містять публічну інформацію та ведення обліку запитів на інформацію».

4. Абзац перший пункту 7 розпорядження викласти в такій редакції:

«7. Відділу інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації (Зозуля Ю.М.):».

Виконуючий обов’язки

голови районної державної

адміністрації                                                                    М.ШИЯН