Про внесення змін до розпорядження голови райдержадміністрації від 04 травня 2011 р. № 189

28.10.2016

Відповідно до законів України «Про місцеві державні адміністрації», «Про доступ до публічної інформації», Указу Президента України від 05 трав-ня 2011  року   №  547/2011 «Питання забезпечення органами виконавчої влади доступу до публічної інформації» та у зв’язку з кадровими змінами, внести зміни до розпорядження голови районної державної адміністрації від 04 трав-     ня 2011 р. № 189 «Про організацію виконання Закону України  «Про доступ до публічної інформації та «Про внесення змін до Закону України «Про інформацію» (із змінами та доповненнями) такого змісту:

1.  Пункт 6 розпорядження викласти в такій редакції:

«6. Секретарю керівника в апараті райдержадміністрації Фонті Л.О.    забезпечити обов’язкову реєстрацію документів, що містять публічну інформацію та ведення обліку запитів на інформацію.».

2. Визнати таким, що втратив чинність, пункт  3  розпорядження  голови районної державної адміністрації від 20 березня 2015 р. № 93 «Про внесення змін до розпорядження голови райдержадміністрації від 04 трав-                       ня 2011 р. № 189».

Виконуючий обов’язки

голови районної державної

адміністрації                                                                    О.ПАПІРНЕНКО