05.12.2016

Відповідно до Закону України «Про місцеві державні адміністрації», керуючись Положенням про спостережні комісії, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 01 квітня 2004 року № 429 (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 10 листопада 2010 року № 1042) та у зв’язку з кадровими змінами:

1. В розпорядженні голови райдержадміністрації від 05 грудня  2014  р. № 443 «Про спостережну комісію при райдержадміністрації» (в редакції розпорядження голови райдержадміністрації від  25 червня 2015 р. № 248 та 28 липня 2016 р. № 320), внести такі зміни:

1)  в пункті 2 розпорядження слова: «завідувача відділення «Соціальний офіс» - юрисконсульта Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Лохвицького району  Козицького Т.Л.» замінити     словами: «провідного юрисконсульта відділення денного перебування територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Лохвицького району  Максютенка В.М.»;

2) персональний склад спостережної комісії при районній державній адміністрації, затверджений розпорядженням голови райдержадміністрації від 05 грудня 2014 р. № 443 «Про спостережну  комісію  при   райдержадміністрації» (із змінами) викласти в новій редакції, що додається.

2. Визнати таким, що втратив чинність, підпункт 2 пункту 1 розпорядження голови районної державної адміністрації від 28 липня 2016 року № 320 «Про внесення змін до розпорядження голови райдержадміністрації від 05 грудня 2014 р. № 443 (із змінами)».

3. Секретарю спостережної комісії при районній державній адміністрації  Максютенку В.М. спільно з сектором інформаційної діяльності  та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації (Зозуля Ю.М.) протягом одного тижня забезпечити опублікування про кадрові зміни та персональний склад спостережної комісії при районній державній адміністрації в засобах масової інформації.

Виконувач обов’язків

голови районної державної

адміністрації                                                                    О.ПАПІРНЕНКО

розпорядженням голови