Про внесення змін до розпорядження голови райдержадміністрації від 05 грудня 2014 р. № 443

19.05.2015

Відповідно до Закону України «Про місцеві державні адміністрації», керуючись «Положенням про спостережні комісії», затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 01 квітня 2004 року № 429, (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 10 листопада 2010 року № 1042) та у зв’язку з кадровими змінами:

1. В  розпорядженні  голови райдержадміністрації від 05 грудня 2014 р. № 443 «Про спостережну комісію при райдержадміністрації» внести такі зміни:

в пунктах 2, 6 розпорядження слова: «Сінаюка Я.Л.» замінити словами: «Завгороднього С.І.»;

в Персональному складі спостережної комісії при районній державній адміністрації, затвердженого розпорядженням голови райдержадміністрації від 05 грудня 2014 р. № 443 «Про спостережну комісію при   райдержадміністрації», слова: «Сінаюк Яків Львович - заступник голови районної державної адміністрації, голова комісії»  замінити словами: «Завгородній Сергій Іванович – перший заступник голови районної державної адміністрації, голова комісії».

2. Секретарю спостережної комісії при районній державній адміністрації  Козицькому Т.Л. спільно з сектором інформаційної діяльності  та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації (Зозуля Ю.М.) протягом одного тижня забезпечити опублікування про кадрові зміни та персонального складу спостережної комісії при районній державній адміністрації в засобах масової інформації.

адміністрації                                                                         В.РЯЗАНОВ