23.06.2015

У відповідності до Закону України «Про місцеві державні адміністрації» та у зв’язку з кадровими змінами:

1. Внести зміни до розпорядження голови райдержадміністрації від 12  травня  2003  року  № 227 «Про районну евакуаційну комісію», виклавши персональний склад евакуаційної комісії у новій редакції, що додається.

2. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови рай-держадміністрації від 09 квітня 2013 року № 136 «Про внесення змін до розпорядження голови райдержадміністрації від 12 травня 2003 року № 227».

адміністрації                                                                         В.РЯЗАНОВ

розпорядженням голови

12 травня 2003 р. № 227

(в редакції розпорядження