Про внесення змін до розпорядження голови райдержадміністрації від 20 серпня 2015 року № 340

12.10.2015

Відповідно до Закону України «Про місцеві державні адміністрації» та в зв’язку з кадровими та структурними змінами в Лохвицькому районному військовому комісаріаті:

1. В розпорядженні голови райдержадміністрації від 20 серпня  2015 року № 340 «Про черговий призов громадян України на строкову військову службу восени  2015 року» внести такі зміни:

в тексті слова «Лохвицько – Чорнухинський об’єднаний районний військовий комісаріат» замінити словами «Лохвицький районний військовий комісаріат» у всіх відмінках;

в підпунктах 1, 3 пункту 4 слова «Кузін А.В.» замінити словами: «Піддубний Р.М.».

2. В персональному складі районної призовної комісії, затвердженому розпорядженням голови райдержадміністрації від 20 серпня 2015 року № 340 «Про черговий призов громадян України на строкову військову службу восени 2015 року»:

слова  «Кузін  Андрій  Валерійович – військовий комісар Лохвицько – Чорнухинського об’єднаного районного військового комісаріату, заступник голови районної призовної комісії» замінити словами: «Піддубний Роман Михайлович – т.в.о. військового комісара Лохвицького районного військового комісаріату, заступник голови районної призовної комісії».

3. В складі позаштатної робочої групи професійно – психологічного відбору призовників на строкову військову службу, затвердженому розпорядженням голови райдержадміністрації від 20 серпня 2015 року № 340 «Про черговий призов громадян України на строкову військову службу восени 2015 року»:

слова «Лохвицько – Чорнухинський об’єднаний районний військовий комісаріат» замінити словами «Лохвицький районний військовий комісаріат» у всіх відмінках.

5. В графіку проведення засідань районної призовної комісії, затвердженому  розпорядженням  голови райдержадміністрації від 20 серпня 2015 року № 340 «Про черговий призов громадян України на строкову військову службу восени 2015 року»:

слова «Лохвицька призовна дільниця ОРВК» замінити словами: «Лох-вицька призовна дільниця РВК».

адміністрації                                                                         В.РЯЗАНОВ