Про внесення змін до розпорядження голови районної державної адміністра-ції від 08 липня 2013 року № 320

13.07.2016

Відповідно до законів України «Про місцеві державні адміністрації», «Про основи соціального захисту бездомних осіб і безпритульних дітей»,       наказу Міністерства соціальної політики України від 19 квітня 2011 року        № 135 «Про затвердження Типового положення про центр обліку бездомних осіб», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 22 червня 2011 року за  № 750/19488 та у зв'язку із змінами в структурі територіального центру          соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Лохвицького району:

1. В пунктах 1, 2 розпорядження голови райдержадміністрації              від 08 липня 2013 року № 320 «Про створення пункту обліку бездомних осіб», слова «Соціальний офіс» замінити  словами «денного перебування».

2. В Положенні про пункт обліку бездомних осіб відділення «Соціальний офіс» територіального центру соціального обслуговування (надання        соціальних послуг) Лохвицького району, затвердженого розпорядженням голови райдержадміністрації від 08 липня 2013 року № 320 слова «Соціальний офіс» замінити словами «денного перебування».

Виконуючий обов’язки

голови районної державної

адміністрації                                                                    О.ПАПІРНЕНКО