Про внесення змін до розпорядження голови районної державної адміністрації від 03 грудня 2013 року № 562

07.08.2015

У відповідності до пункту 7 частини першої статті 13, пункту 3 частини першої статті 16, статей 21, 39, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Закону України «Про оренду землі», керуючись статтею 13 Закону України «Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)», пунктом 12 Порядку організації робіт та методики розподілу   земельних   ділянок між власниками земельних часток (паїв), затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 04 лютого 2004 року № 122, керуючись статтями 17, 22, 23, 93, 96, 125, 126 Земельного кодексу України, з метою раціонального використання земель, надходження коштів до бюджетів  усіх  рівнів,  враховуючи клопотання голови селянського (фермерського) господарства Москаленка Анатолія Васильовича та на підставі поданих документів:

1. Внести зміни до розпорядження голови районної державної адміністрації від 03 грудня 2013 року № 562 «Про надання земельних ділянок на умовах оренди С(Ф)Г  Москаленка  Анатолія  Васильовича  на території Погарщинської сільської ради» замінивши  в  пункті  1 цього розпорядження слова «терміном оренди на один рік» словами та цифрами «терміном оренди до 21 липня 2016 року».

2. Встановити орендну плату в розмірі 5 відсотків за 1 га від нормативно грошової оцінки, яка проведена на території відповідної сільської ради з урахуванням коофіцієнту індексації.

3. Запропонувати селянському (фермерському) господарству Москаленка Анатолія Васильовича внести відповідні зміни до договору оренди землі у відповідності до чинного законодавства.

адміністрації                                                                         В.РЯЗАНОВ