Про внесення змін до розпорядження голови районної державної адміністрації від 04 лютого 2011 року № 47

12.09.2016

У відповідності до законів України «Про місцеві державні адміністрації»,  «Про  місцеве  самоврядування  в  Україні», Кодексу цивільного захисту України, керуючись Загальним положенням про спеціальну комісію з ліквідації   надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру регіонального, місцевого та об’єктового рівня, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 14 червня 2002 року № 843:

1. Пункт 3 розпорядження голови райдержадміністрації від 04 люто-     го 2011 року № 47 «Про місцеву спеціальну комісію з ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру місцевого рівня» викласти в такій редакції:

«3. Призначити уповноваженими керівниками з ліквідації надзвичайних ситуацій місцевого рівня :

Єсікова Олександра Олександровича - заступника голови райдержадміністрації;

Сілютіна Олександра Миколайовича - начальника Лохвицького районного сектору Головного управління державної служби надзвичайних ситуацій України в Полтавській області (за згодою)».

2. Пункт 6 розпорядження голови райдержадміністрації від 04 люто-    го 2011 року № 47 «Про місцеву спеціальну комісію з ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру місцевого рівня» викласти в такій редакції:

«6. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації Єсікова О.О.».

3. Склад районної спеціальної комісії з ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру місцевого рівня, затверджений розпо-рядженням голови райдержадміністрації від 04 лютого 2011 року № 47, виклас-ти в новій редакції, що додається.

адміністрації                                                                         В.РЯЗАНОВ

розпорядженням голови

від 04 лютого 2011 р. № 47

(в редакції розпорядження