Про внесення змін до розпорядження голови районної державної адміністрації від 07 грудня 2016 року № 503

Відповідно до законів України «Про місцеві державні адміністрації», «Про державну таємницю» та  у зв’язку з кадровими змінами:

внести зміни в тексті розпорядження голови районної державної адмі-ністрації від 07 грудня 2016 року № 503 «Про встановлення комплексної системи захисту інформації в автоматизованій системі класу «1» четвертої категорії для обробки службової та конфіденційної інформації», замінивши  слова «головний спеціаліст відділу організаційної роботи та управління персоналом» у всіх відмінках на слова «начальник відділу організаційної роботи та  управління персоналом» у всіх відмінках.

адміністрації                                                                         В.РЯЗАНОВ