Про внесення змін до розпорядження голови районної державної адміністрації від 12 квітня 2012 року № 241

07.04.2015

У відповідності до пункту 7 частини першої статті 13, пункту 3 частини першої статті 16, статей 21, 39, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Закону України «Про оренду землі», керуючись статтею 13 Закону України «Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)», пунктом 12 Порядку організації робіт та методики розподілу земельних ділянок між власниками земельних часток (паїв), затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 04 лютого 2004 року № 122, керуючись статтями 17, 22, 23, 93, 96, 125, 126 Земельного кодексу України, з метою раціонального використання земель, надходження коштів до бюджетів  усіх  рівнів,  враховуючи клопотання селянського (фермерського) господарства «Крокус» та на підставі поданих документів:

1. Внести зміни до розпорядження голови районної державної адміністрації від 12 квітня 2012 року № 241 «Про надання земельних ділянок на умовах оренди С(Ф)Г «Крокус» замінивши в пункті 1 цього розпорядження слова: «із земель не переоформленої спадщини на земельні частки (паї) терміном оренди на 3 роки на території Ісковецької сільської ради» замінити словами: «із земель невитребуваних земельних часток (паїв) терміном оренди до 31 березня 2016 року, які знаходяться на  території  адміністративного  підпорядкування Ісковецької сільської ради».

2. Встановити орендну плату в розмірі 5 відсотків за 1 га від нормативно грошової оцінки, яка проведена на території відповідної сільської ради з урахуванням коефіцієнту індексації.

3. Запропонувати селянському (фермерському) господарству «Крокус» внести відповідні зміни до договору оренди у відповідності до чинного законодавства.

адміністрації                                                                         В.РЯЗАНОВ