Про внесення змін до розпорядження голови районної державної адміністрації від 12 лютого 2002 року № 42

21.10.2016

Відповідно до Закону України «Про місцеві державні адміністрації» та у зв’язку з структурними та кадровими змінами:

1. У розпорядженні голови районної державної адміністрації від 12 лютого 2002 року № 42 «Про комісію з питань законності, правопорядку та профілактики злочинності при районній державній адміністрації» виключити пункт 2. Відповідно пункт 3 розпорядження вважати пунктом 2.

2. У Положенні про комісію з питань законності, правопорядку та профілактики  злочинності  при  районній державній адміністрації, затвердженого розпорядженням голови районної державної адміністрації від 12 лютого 2002 року № 42 слова «юридичний відділ апарату райдержадміністрації» замінити словами «головний спеціаліст апарату райдержадміністрації (з питань взаємодії з правоохоронними органами, оборонної та мобілізаційної роботи)».

3. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови рай-держадміністрації від 09 грудня 2015 року № 523 «Про внесення змін Персо-нального складу комісії з питань законності, правопорядку та профілактики злочинності при районній державній адміністрації».

Виконуючий обов’язки

голови районної державної

адміністрації                                                                    О.ПАПІРНЕНКО