Про внесення змін до розпорядження голови районної державної адміністрації від 21 травня 1998 року № 240

30.06.2015
Відповідно до Закону України «Про місцеві державні адміністрації», керуючись Типовим положенням про Державну надзвичайну протиепізоотичну комісію при районній державній адміністрації, затверджене постановою Кабінету Міністрів України від 21 листопада 2007 р. № 1350 та у зв’язку з кадровими змінами:
1. Внести зміни до пункту 2 розпорядження голови районної державної адміністрації від 21 травня 1998 року № 240 «Про утворення державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при районній державній адміністрації», виклавши його в такій редакції:
«2. Державній надзвичайній протиепізоотичній комісії при райдержадміністрації в своїй роботі керуватися положенням про неї, затверджене постановою Кабінету Міністрів України від 21 листопада 2007 р. № 1350.».
2. Склад державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при районній державній адміністрації, затверджений розпорядженням голови районної державної адміністрації від 21 травня 1998 року № 240 «Про утворення державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при районній державній адміністрації», викласти в новій редакції, що додається.
3. Визнати таким, що втратив чинність, пункт 1 розпорядження голови райдержадміністрації від 05 червня 2012 № 335 «Про  внесення  змін  до  деяких  розпоряджень  голови районної державної адміністрації».

адміністрації                                                                         В.РЯЗАНОВ

розпорядженням голови
                                                                                   21 травня 1998 р. № 240
                                                                                   (в редакції розпорядження