Про внесення змін до розпорядження голови районної державної адміністрації від 23 грудня 2015 року № 546

26.01.2017
У відповідності до пункту 7 частини першої статті 13, пункту 3 частини першої статті 16, статей 21, 39, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Закону України «Про оренду землі», керуючись статтею 13 Закону України «Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)», пунктом 12 Порядку організації робіт та методики розподілу земельних ділянок між власниками земельних часток     (паїв), затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 04 люто-      го 2004 року № 122, керуючись статтями 17, 22, 23, 93, 96, 125, 126 Земельного кодексу України, з метою раціонального використання земель, надходження коштів до бюджетів  усіх  рівнів, враховуючи клопотання приватного             підприємства «Стоколос-Агроінвест» та на підставі поданих документів:

1. Внести зміни до розпорядження голови районної державної адміністрації від 23 грудня 2015 року  № 546 «Про надання дозволу на розробку тех-нічної документації із землеустрою щодо відновлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для користування на умовах оренди ПП «Стоколос-Агроінвест» на території Бодаквянської сільської ради та надання в оренду», змінивши в пунктах 1, 2 розпорядження цифри «322,0000» на цифри «317,4458».

2. Запропонувати приватному підприємству «Стоколос-Агроінвест»    внести відповідні зміни  до договору оренди землі у відповідності до чинного законодавства.

адміністрації                                                                         В.РЯЗАНОВ