Про внесення змін до розпорядження голови районної державної адміністрації від 23 грудня 2015 року № 550

19.08.2016
У відповідності до пункту 7 частини першої статті 13, пункту 3 частини першої статті 16, статей 21, 39, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Закону України «Про оренду землі», керуючись статтею 13 Закону України «Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)», пунктом 12 Порядку організації робіт та методики розподілу земельних ділянок між власниками земельних часток      (паїв), затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 04 люто-      го 2004 року № 122, керуючись статтями 17, 22, 23, 93, 96  Земельного кодексу України, з метою раціонального використання земель, надходження коштів до бюджетів  усіх  рівнів, враховуючи клопотання товариства з обмеженою відповідальністю «Гаївщина Агро» та на підставі поданих документів:

1. Внести зміни до розпорядження голови районної державної адміністрації від 23 грудня 2015 року № 550 «Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо відведення меж земельних ділянок в    натурі (на місцевості) для користування на умовах оренди ТОВ «Гаївщина-Агро» на території Бербеницької сільської ради та надання в оренду», замінивши в пунктах  1, 2  розпорядження цифри «51,4700» на  цифри «46,9200».

2. Запропонувати товариству з обмеженою відповідальністю «Гаївщина-Агро» внести відповідні зміни до договору оренди землі у відповідності до чинного законодавства.

Виконуючий обов’язки

голови районної державної

адміністрації                                                                    О.ПАПІРНЕНКО