24.06.2015

У відповідності до пункту 7 частини першої статті 13, пункту 3 частини першої статті 16, статей 21, 39, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Закону України «Про оренду землі», керуючись статтею 13 Закону України «Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)», пунктом 12 Порядку організації робіт та методики розподілу земельних ділянок між власниками земельних часток (паїв), затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 04 лютого 2004 року № 122, керуючись статтями 17, 22, 23, 93, 96, 125, 126 Земельного кодексу України, з метою раціонального використання земель, надходження коштів до бюджетів  усіх  рівнів,  враховуючи клопотання приватного акціонерного товариства «Райз-Максимко» та на підставі поданих документів:

1. Внести зміни в пункт 1 розпорядження голови районної державної адміністрації від 23 січня 2014 року № 24 «Про надання земельних ділянок на умовах оренди ПрАТ «Райз-Максимко» на території Ригівської сільської ради» виклавши його в такій редакції:

«1. Надати в оренду приватному акціонерному товариству «Райз-Максимко» земельні ділянки сільськогосподарського призначення для ведення товарного сільськогосподарського виробництва загальною площею 109,0869 га, в тому числі 109,0869 га ріллі із земель не витребуваних земельних часток (паїв),  які  знаходяться   на   території   адміністративного  підпорядкування Ригівської сільської ради терміном оренди до 08 грудня 2015 року».

2. Запропонувати приватному акціонерному товариству «Райз-Максимко» внести відповідні зміни до договору оренди землі у відповідності до чинного законодавства.

3. Визнати таким, що втратив чинність, пункт 1 розпорядження голови районної державної адміністрації від 26 грудня 2014 року № 483 «Про внесення змін до розпорядження голови районної державної адміністрації від 23 січня 2014 року № 24».

адміністрації                                                                         В.РЯЗАНОВ