Про внесення змін до розпорядження голови районної державної адміністрації від 24 червня 2013 року № 276

14.06.2016

Відповідно до статей 5, 6, 23, 24, 41 Закону України «Про місцеві держав-ні адміністрації», постанови Кабінету Міністрів України від 26 верес-                ня 2012 року № 887 «Про затвердження Типового положення про структурний підрозділ місцевої державної адміністрації», розпорядження голови Лохвицької районної державної адміністрації від 16 травня 2016 року № 56-К «Про  упорядкування структури райдержадміністрації», внести до розпорядження   голови районної державної адміністрації від 24 червня 2013 року № 276 «Про затвердження Положення про управління праці та соціального захисту           населення Лохвицької районної державної адміністрації» такі зміни:

1. У назві та пункті 1 розпорядження вилучити слова «праці та».

2. Викласти Положення про управління соціального захисту населення Лохвицької районної державної адміністрації в новій редакції (додається).

Виконуючий обов’язки

голови районної державної

адміністрації                                                                    О.ПАПІРНЕНКО