Про внесення змін до розпорядження голови районної державної адміністрації від 27 лютого 2012 року № 129

31.05.2016

У відповідності до пункту 7 частини першої статті 13, пункту 3 частини першої статті 16, статей 21, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статей 13, 22, 30, 55 Закону України «Про землеустрій», Закону України «Про Державний земельний кадастр», керуючись Порядком державної реєстрації прав на нерухоме майно та їх обтяжень, затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 17 жовтня 2013 року № 868, Законом України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень», статтями 17, 22, 23, 125, 126, 186 Земельного кодексу України та на підставі заяви релігійної громади «Різдва Христового» Української православної церкви внести до розпорядження голови районної державної адміністрації                  від 27 лютого 2012 року №  129 «Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право користування земельною ділянкою на умовах оренди» такі зміни:

1. У назві та пункті 1 розпорядження слова «складання документів, що посвідчують право користування земельною ділянкою на умовах оренди» замінити словами «відновлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для користування на умовах оренди».

2. У пункті 2 розпорядження слова «до районної державної адміністрації» замінити словами «та затвердження в установленому законодавством порядку».

адміністрації                                                                         В.РЯЗАНОВ