Про внесення змін до розпорядження голови районної державної адміністрації від 28 листопада 2016 року № 486

26.12.2017

У відповідності до законів України «Про місцеві державні адміністрації», «Про землеустрій», «Про державний контроль за використанням та охороною земель», «Про охорону земель», статті 168 Земельного кодексу України, розглянувши клопотання публічного акціонерного товариства «Укргазвидобування» філії газопромислового управління «Полтавагазвидобування»:

В пункті 1 розпорядження голови районної державної адміністрації від 28 листопада 2016 року № 486 «Про   надання   дозволу   на   розробку робочого проекту землеустрою щодо технічної рекультивації земельних ділянок публічному акціонерному товариству «Укргазвидобування» філії газопромислового управління «Полтавагазвидобування» на території Сенчанської сільської ради Лохвицького району Полтавської області» слова та цифри «орієнтовною площею 3,5» замінити словами та цифрами «площею 5,1369».

адміністрації                                                                         В.РЯЗАНОВ