Про внесення змін до складу деяких рад та комісії

07.02.2017

У відповідності до Закону України «Про місцеві державні адміністрації» та в зв’язку з кадровими змінами:

1. У складі міжвідомчої координаційної ради з гендерних питань та    проблем сім’ї при районній державній адміністрації, затверджений розпо-рядженням голови районної державної адміністрації від 13 квітня 2007 ро-     ку № 104 «Про міжвідомчу координаційну раду з гендерних питань та проблем сім’ї при районній державній адміністрації» (в редакції розпорядження голови районної державної адміністрації від 27 жовтня 2016 року № 446), внести такі зміни:

слова «провідний спеціаліст Лохвицького районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, секретар координаційної ради» замінити словами «провідний фахівець із соціальної роботи Лохвицького районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, секретар координаційної ради»;

слова «Браславець Віталій Сергійович» замінити словами «Романенко Максим Володимирович».

2. У складі комісії з питань координації дій щодо попередження на-сильства в сім’ї при райдержадміністрації, затверджений розпорядженням голови районної державної адміністрації від 10 листопада 2009 року № 400 «Про комісію з питань координації дій щодо попередження насильства в сім’ї при райдержадміністрації» (в редакції розпорядження голови районної державної адміністрації від 27 жовтня 2016 року № 446), внести такі зміни:

слова «Браславець Віталій Сергійович» замінити словами «Романенко Максим Володимирович»;

слова «провідний спеціаліст Лохвицького районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді» замінити словами «провідний фахівець із соціальної роботи Лохвицького районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді».

3. Склад координаційної ради з питань молодіжної політики при районній державній адміністрації, затверджений розпорядженням голови районної державної адміністрації від 13 липня 2010 року № 209 «Про координаційну  раду з питань молодіжної політики при районній державній адміністрації» (в редакції розпорядження голови районної державної адміністрації від 27 жовт-ня 2016 року № 446), внести такі зміни:

адміністрації                                                                         В.РЯЗАНОВ