Про внесення змін до складу Координаційної ради з питань протидії туберкульозу, ВІЛ-інфекції/СНІДу та боротьби з наркоманією при районній державній адміністрації

07.08.2015

Відповідно до Закону України «Про місцеві державні адміністрації» та в зв’язку з кадровими змінами:

Внести зміни до складу Координаційної ради з питань  протидії туберкульозу, ВІЛ-інфекції/СНІДу та боротьби з наркоманією при районній державній адміністрації, затвердженого розпорядженням голови районної держаної адміністрації від 21 листопада 2012 року № 732 «Про створення Координаційної ради з питань  протидії туберкульозу, ВІЛ-інфекції/СНІДу та боротьби з наркоманією» ( із змінами) замінивши у складі ради слова «Сінаюк Яків Львович» словами «Папірненко Ольга Іванівна».

адміністрації                                                                         В.РЯЗАНОВ