Про внесення змін до складу Координаційної ради з питань протидії туберкульозу, ВІЛ-інфекції/СНІДу та боротьби з наркоманією при районній державній адміністрації

18.03.2015

Відповідно до Закону України «Про місцеві державні адміністрації» та в зв’язку з кадровими змінами:

Внести зміни до складу Координаційної ради з питань протидії тубер-кульозу, ВІЛ-інфекції/СНІДу та боротьби з наркоманією при районній державній адміністрації, затвердженого розпорядженням голови районної державної адміністрації від 21 листопада 2012 року № 732 «Про створення Координаційної ради з питань протидії туберкульозу, ВІЛ-інфекції/СНІДу та боротьби з наркоманією», виклавши її склад у новій редакції, що додається.

Виконуючий обов’язки

голови районної державної

адміністрації                                                                    М.ШИЯН