Про внесення змін до складу районної постійно діючої комісії з питань визначення та відшко-дування збитків власникам землі та землекористувачам

12.11.2015

Відповідно до Закону України «Про місцеві державні адміністрації» та в зв’язку з кадровими змінами:

1. Внести   зміни   до складу районної постійно діючої комісії з питань визначення та відшкодування збитків власникам землі та землекористувачам, затвердженого  розпорядженням  голови  районної   державної  адміністрації від 30 квітня 2009 року № 175 «Про утворення районної комісії з питань визначення  та  відшкодування  збитків  власникам  землі та землекористувачам», виклавши склад комісії у новій редакції (додається).

2. Визнати таким, що втратив чинність, пункт 2 розпорядження голови районної державної адміністрації від 09 жовтня 2015 року № 420 «Про внесення змін до деяких розпоряджень голови районної державної адміністрації».

адміністрації                                                                         В.РЯЗАНОВ

розпорядження голови районної

30 квітня 2009 р. № 175

(в редакції розпорядження

голови районної державної

адміністрації

12.11.2015 № 472)

СКЛАД

районної комісії з питань визначення та відшкодування

збитків власникам землі та землекористувачам

Завгородній

Сергій Іванович

Ющенко

Наталія Іванівна

- перший заступник голови районної державної адміністрації, голова комісії

- начальник управління агропромислового роз-витку райдержадміністрації, заступник голови комісії

Терещенко

Василь Олександрович

- головний спеціаліст управління агропромислового розвитку райдержадміністрації, секретар комісії

Члени комісії:

Абдулкадиров

Рагім Абдулкадирович

- завідувач сектору містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та будів-ництва райдержадміністрації

Закордонець

Олег Володимирович

- начальник Гадяцького міжрайонного управління Головного управління Державної санітарно-епідемічної служби (за згодою)

Клименко

Тетяна Станіславівна

- начальник фінансового управління райдерж-адміністрації

Пономаренко

Вадим Миколайович

Редька

Наталія Андріївна

- завідувач юридичного сектору апарату рай-держадміністрації

- виконуюча обов’язки начальника відділу Держгеокадастру у Лохвицькому районі (за згодою)

Голови  міських,  сільських  рад  та представники виконавчих комітетів міських, сільських рад, власники землі або користувачі (орендарі), яким   заподіяні   збитки, представники підприємств, установ, організацій та громадяни, які будуть відшкодовувати збитки.

Керівник апарату

райдержадміністрації                                                                А.М.Власенко