Про внесення змін до складу тимчасової робочої групи з питань укладання договорів оренди земельних ділянок категорії н-витребуваних (нерозподілених) земельних часток (паїв)

03.08.2016

Відповідно до Закону України «Про місцеві державні адміністрації» та в зв’язку з кадровими змінами:

1. Внести зміни до складу тимчасової робочої групи з питань укладання договорів оренди земельних ділянок категорії невитребуваних (нерозподілених) земельних часток (паїв), затвердженого розпорядженням  голови  рай-держадміністрації  від 14 лютого 2014 р. № 64 «Про утворення тимчасової робочої групи з питань укладання договорів оренди земельних ділянок категорії невитребуваних (нерозподілених) земельних часток (паїв)», виклавши її склад в новій редакції, що додається.

2. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови районної державної адміністрації від 23 грудня 2015 р. № 541 «Про внесення змін до складу тимчасової робочої групи з питань укладання договорів оренди земельних ділянок категорії невитребуваних (нерозподілених) земельних часток (паїв)».

адміністрації                                                                         В.РЯЗАНОВ

розпорядженням голови

14 лютого 2014 р. № 64

(в редакції розпорядження