Про внесення змін до складу тимчасової робочої групи з розгляду питань надання путівок на відпочинок (з надання оздо-ровчих послуг) демобілізованим військовослужбовцям, які прохо-дили службу в районах прове-дення антитерористичної операції та членів їх

16.10.2015

У відповідності до Закону України «Про місцеві державні адміністрації» та у зв’язку з кадровими змінами:

в складі тимчасової робочої  групи з розгляду питань надання путівок на відпочинок  (з надання оздоровчих послуг) демобілізованим військовослужбовцям, які проходили службу в районах проведення антитерористичної операції та членів їх сімей (дружина, (чоловік), неповнолітні діти), затвердженому  розпорядженням голови районної державної адміністрації від 15 травня 2015 року № 192, внести такі зміни:

слова «Верховська Наталія Миколаївна» замінити словами « Попова Ольга Миколаївна»;

слова «начальник юридичного відділу» замінити словами «завідувач юридичного сектору»;

слова «Лохвицько-Чорнухинського ОРВК» замінити словами»Лохвицького районного військового комісаріату».

адміністрації                                                                         В.РЯЗАНОВ