17.08.2015

Відповідно до законів України «Про місцеві державні адміністрації», «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки», враховуючи лист Управління культури Полтавської обласної державної адмі-ністрації від 09 липня 2015 р. № 01-18/957, з метою впорядкування процедури найменування та перейменування об’єктів районного підпорядкування, відновлення історичних найменувань, увічнення пам’яті видатних діячів і подій, встановлення пам’ятних знаків та меморіальних дошок на території району  та  з кадровими змінами:

1. Доповнити пункт 4 Положення про раду з питань культури і духовності при районній державній адміністрації, затвердженого розпорядженням голови райдержадміністрації від 28 грудня 2006 року № 400 «Про утворення ради з питань культури і духовності при районній державній адміністрації» абзацом такого змісту:

«у відповідності до Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки» забезпечує здійснення моніторингу стану виконання  Прикінцевих  та  перехідних положень цього Закону та здійснює нагляд за їх практичним виконанням».

2. Склад ради з питань культури і духовності при районній державній адміністрації, затверджений розпорядженням голови районної державної адмі-ністрації від 28 грудня 2006 року № 400 «Про утворення ради з питань культури і духовності при районній державній адміністрації», викласти в новій ре-дакції, що додається.

3. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови районної державної адміністрації від 20 грудня 2010 р. № 453 «Про внесення змін до розпорядження   голови   районної   державної   адміністрації  від  28.12.2006 № 400».

адміністрації                                                                         В.РЯЗАНОВ

розпорядженням голови

28 грудня 2006 р. № 400

(в редакції розпорядження