Про внесення змін та доповнень до Положення про службу спра-вах дітей Лохвицької районної державної адміністрації

14.02.2015

Відповідно  до  Закону  України  «Про місцеві державні адміністрації», Типового положення про службу у справах дітей  районної,  районної у містах Києві та Севастополі державної адміністрації, затвердженого   постановою Кабінету Міністрів України від 30 серпня 2007 року №1068, керуючись  постановою Кабінету Міністрів України від 26 вересня 2012 року №887 «Про затвердження Типового положення про структурний підрозділ місцевої державної адміністрації» та з метою приведення розпорядження голови райдержадміністрації у відповідність до вимог чинного законодавства внести до Положення про службу   у   справах  дітей    Лохвицької  районної   державної   адміністрації, затвердженого  розпорядженням голови Лохвицької районної державної адміністрації від 01 жовтня 2007 року №  277 «Про затвердження Положення про службу у  справах дітей Лохвицької районної державної адміністрації» ( в редакції   розпорядження  голови райдержадміністрації від 22 червня 2011 року № 254 «Про внесення змін  до розпорядження голови районної державної адміністрації  від 01.10.2007 № 277»), такі зміни та  доповнення:

1. У пункті 2 слова «Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту» замінити словами «Міністерство соціальної політики України».

2. Доповнити Положення  абзацу  третього пункту 9 реченням: «Накази нормативно - правового характеру, які зачіпають права, свободи і законні інтереси громадян або мають міжвідомчий характер, підлягають державній реєстрації в Лохвицькому районному управлінні юстиції».

Виконуючий обов’язки

голови районної державної

адміністрації                                                                       М.О.ШИЯН