02.02.2017
Відповідно до законів України «Про місцеві державні адміністрації», «Про місцеве самоврядування в Україні» та Кодексу цивільного захисту України, керуючись Порядком формування, фінансування і моніторингу виконання районних (комплексних) програм, затвердженим рішенням 22 сесії Лохвицької районної ради 5 скликання від 09 квітня 2009 року, з метою забезпечення      захисту населення та економіки району, підвищення рівня протипожежного  захисту та створення механізму і умов реалізації державної політики у сфері пожежної безпеки на сучасному етапі розвитку держави:

1.   Головному спеціалісту сектору з питань цивільного захисту райдержадміністрації Кравченку А.А. (далі – Головний спеціаліст) – розробнику змін та доповнень до Районної цільової соціальної  програми захисту населення і території Лохвицького району від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2016-2017 роки (далі – Програма), до 03 люто-           го 2017 року підготувати зміни та доповнення до цієї Програми для внесення на розгляд чергової сесії Лохвицької районної ради.

2.   Визначити відповідальним виконавцем змін та доповнень до Програми Головного спеціаліста спільно з 9-ю державною пожежно-рятувальною частиною 1-го державного пожежно-рятувального загону Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Полтавській області (Радаєв А.О.) та фінансовим управлінням райдержадміністрації (Клименко Т.С.).

3.    Відділу економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури райдержадміністрації (Яківець І.П.), фінансовому управлінню райдержадміністрації (Клименко Т.С.) забезпечити проведення експертизи змін та доповнень до Програми у спосіб та терміни, визначені Порядком формування, фінансування і моніторингу виконання районних (комплексних) програм, затвердженим рішенням 22 сесії районної ради 5 скликання від 09 квітня 2009 року.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

адміністрації                                                                         В.РЯЗАНОВ