Про забезпечення надійної охорони від пожеж при збиранні врожаю та заготівлі грубих кормів в 2016 році

Версія для друкуВерсія для друку
Дата: 
03.06.2016
Номер: 
240

У відповідності до Закону України «Про місцеві державні адміністрації», керуючись Кодексом цивільного захисту України, на виконання вимог Плану  основних заходів цивільного захисту на 2016 рік, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 06 квітня 2016 року № 269-р, Комплексного плану забезпечення протипожежного захисту об’єктів агропромислового комплексу Полтавської області на 2016 рік, затвердженого головою Полтавської обласної державної адміністрації та з метою недопущення матеріальних втрат зернових і грубих кормів у 2016 році через пожежі та інші надзвичайні ситуації в місцях збирання, зберігання та переробки врожаю:

1. Затвердити заходи по забезпеченню пожежної, техногенної безпеки  та цивільного захисту зернових та технічних культур і грубих кормів у період збирання врожаю в 2016 році, що додаються.

2. Управлінню агропромислового розвитку райдержадміністрації спільно з Лохвицьким районним сектором Головного управління Державної служби надзвичайних ситуацій України у Полтавській області, виконкомами сільських  рад,  керівниками   сільськогосподарських  підприємств  всіх  форм  власності забезпечити виконання зазначених в пункті 1 цього розпорядження заходів та  інформувати  головного  спеціаліста   райдержадміністрації   Кравченка  А.А. у зазначені терміни.

3. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови рай-держадміністрації від 14 червня 2015 року № 273 «Про забезпечення надійної охорони від пожеж при збиранні врожаю та заготівлі грубих кормів в 2015 році».

4. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

 

 

           Голова

районної державної

      адміністрації                                                                         В.РЯЗАНОВ

 

                                                                                      ЗАТВЕРДЖЕНО

 

                                                                                      Розпорядження голови

                                                                                      райдержадміністрації

                                                                                      03.06.2016 № 240

                                                                                                          

 

 

ЗАХОДИ

по забезпеченню пожежної, техногенної безпеки  та цивільного захисту зернових та технічних культур і грубих кормів у період збирання врожаю в 2016 році

 

 

 

1. Забезпечити проведення спільних перевірок стану пожежної, техногенної безпеки та охорони праці на зернозаготівельних та зернопереробних підприємствах  агропромислового комплексу.

 

Червень - серпень 2016 року

Головний спеціаліст райдержадміністрації спільно з   Лохвицьким районним сектором Головного  управління Державної служби  надзвичайних ситуацій України у Полтавській області

          2. Провести позапланові перевірки протипожежного стану територій зернових посівів, місць переробки та зберігання врожаю незалежно від форм власності сільгосппідприємств.

Серпень  2016 року    Управління   агропромислового  розвитку   райдержадмі-     

                                      ністрації   спільно  з  Лохвицьким  районним     сектором            

                                      Головного управління Державної  служби  надзвичайних

                                      ситуацій України у Полтавській області 

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                 

         3. Організувати та провести спільну нараду щодо організації та проведення заходів щодо забезпечення протипожежного захисту нового врожаю.

 

До 30 червня     2016 року

Управління агропромислового розвитку райдержадмі-ністрації, головний спеціаліст райдержадміністрації   спільно з Лохвицьким районним сектором Головного  управління Державної служби надзвичайних ситуацій України у Полтавській області

 

 

4. Забезпечити розгляд  на  засіданні  місцевої  комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій стану протипожежного  захисту об’єктів сільськогосподарського виробництва в період підготовки та проведення жнив.

 

Липень 2016 року

Головний спеціаліст райдержадміністрації, управління агропромислового розвитку райдержадміністрації,     спільно з Лохвицьким районним сектором Головного управління Державної служби надзвичайних ситуацій України у Полтавській області

 

5. Провести перевірки стану готовності та відповідності вимогам         пожежної безпеки зернозбиральної та іншої техніки, що буде задіяна на збиранні врожаю зернових.

Липень - серпень 2016 року

Управління агропромислового розвитку райдержадмі-ністрації  спільно  з Лохвицьким районним сектором Головного  управління Державної служби надзвичайних ситуацій України у Полтавській області

 

6. Провести  перевірку  боєздатності підрозділів місцевої, відомчої та добровільної пожежної охорони.

 

Липень - серпень 2016 року

Управління агропромислового розвитку райдержадмі-ністрації, головний спеціаліст райдержадміністрації   спільно з Лохвицьким районним сектором управління Державної служби надзвичайних ситуацій України у Полтавській області,     керівниками сільськогоспо-дарських підприємств

 

          7. Рекомендувати здійснити заходи щодо створення та належного функціонування підрозділів місцевої пожежної охорони в населених пунктах району.

Протягом року             Сільвиконкоми  спільно  з  керівниками   сільськогоспо-

                                       дарських  підприємств  та Лохвицьким районним секто-

                                       ром  Головного  управління  Державної  служби надзви-  

                                       чайних ситуацій України у Полтавській області

 

        8. Рекомендувати організувати за місцем проживання навчання населення  правилам пожежної безпеки в побуті та громадських місцях.

 

Протягом  2016 року

Сільвиконкомам, Лохвицькому районному сектору Головного управління Державної служби надзвичайних ситуацій України  у Полтавській області

 

9. Організувати проведення навчання і перевірку знань із питань пожежної безпеки з керівниками, спеціалістами сільськогосподарських підприємств та фермерами.

 

Постійно

Управління агропромислового розвитку райдержадмі-ністрації спільно з Лохвицьким районним сектором Головного  управління Державної служби надзвичайних ситуацій у Полтавській області, керівниками сільсько-господарських підприємств

 

10. Здійснити заходи щодо організації цілодобового чергування членів місцевої, відомчої та добровільної пожежної охорони на пожежних автомо-білях та пристосованій для пожежогасіння техніці, забезпечення її паливо-мастильними матеріалами. Заборонити використання особового складу та  техніки не за призначенням.

 

Липень  – вересень 2016 року

Управління агропромислового розвитку райдержадмі-ністрації спільно з керівниками сільськогосподарських підприємств

 

11. Забезпечити розміщення біля автомобільних шляхів, залізниць, хлібних масивів в період збирання врожаю ранніх зернових культур зовнішньої соціальної реклами на протипожежну тематику.

 

Липень  2016 року

Управління агропромислового розвитку райдержадмі-ністрації спільно з керівниками сільськогосподарських підприємств

 

12. Забезпечити виконання приписів органів державного нагляду у сфері пожежної та техногенної безпеки.

 

Липень - серпень 2016 року

Управління агропромислового розвитку райдержадмі-ністрації спільно з керівниками сільськогосподарських підприємств

 

 13. Забезпечити проведення необхідної інформаційно-роз’яснювальної та організаційної роботи щодо заборони спалювання залишків минулорічної рослинності та охорони хлібних масивів.

 

Липень - жовтень 2016 року

Управління агропромислового розвитку райдержадмі-ністрації, головний спеціаліст райдержадміністрації   спільно з Лохвицьким районним сектором Головного  управління Державної служби надзвичайних ситуацій України  у Полтавській області, керівниками сільськогосподарських підприємств

 

Керівник апарату

райдержадміністрації                                                                 А.М.Власенко

Наверх ↑