Про заходи щодо організації та надання шефської допомоги Збройним Силам України на 2016 рік

Версія для друкуВерсія для друку
Дата: 
05.02.2016
Номер: 
31

Відповідно до Закону України «Про місцеві державні адміністрації», керуючись Указом Президента України від 27 вересня 2010 року № 918/2010 «Питання шефства над Збройними  Силами  України»,  на  виконання  розпорядження  голови  Полтавської обласної державної  адміністрації від 25 січня 2016 року № 25 «Про шефство над Збройними Силами України  в 2015 році та заходи щодо організації шефства на 2016 рік», з метою організації та надання шефської допомоги Лохвицькому районному військовому комісаріату (далі – РВК) в 2016 році:

1. Затвердити План заходів щодо організації та надання шефської допомоги Лохвицькому районному військовому комісаріату на 2016 рік (далі -План), що додається.

2. Головному спеціалісту апарату райдержадміністрації (з питань взаємодії з правоохоронними органами, оборонної та мобілізаційної роботи)
Портяній О.М. забезпечити підготовку та оформлення угоди про шефські зв’язки і співробітництво між Лохвицькою районною державною адміністрацією та Лохвицьким районним військовим комісаріатом для подальшого підписання з РВК.

3. Рекомендувати:

РВК (Ніколаєнко С.М.) брати участь у проведенні заходів військово-патріотичного виховання молоді району та підготовці допризовної молоді до  виконання військового обов’язку щодо захисту держави;

головам міськсільвиконкомів брати участь у проведенні заходів, спрямованих на здійснення військово-патріотичного виховання молоді району та культурно-виховної роботи з військовослужбовцями, підготовку допризовної молоді району до виконання військового обов’язку щодо захисту  держави, сприяти вирішенню питань, пов’язаних із задоволенням соціальних та кому-нальних потреб військовослужбовців, а також вживати організаційні заходи щодо надання підприємствами, організаціями всіх форм власності, товаровиробниками району шефської допомоги РВК, як військовій установі Збройних Сил України.

4. Координацію  дій із організації та надання шефської допомоги РВК покласти на головного спеціаліста апарату райдержадміністрації (з питань взаємодії  з  правоохоронними  органами, оборонної та мобілізаційної роботи) Портяну О.М.

5. Відповідальним виконавцям заходів Плану інформувати головного спеціаліста апарату райдержадміністрації (з питань взаємодії з правоохоронними органами, оборонної та мобілізаційної роботи)
Портяну О.М.  про виконання заходів Плану щоквартально до 01 числа місяця наступного за звітним періодом для узагальнення та інформування відділу з питань запобігання та протидії корупції, взаємодії  з правоохоронними органами та оборонної роботи апарату Полтавської облдержадміністрації щоквар-тально до 05 числа місяця наступного за звітним періодом.

6. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови рай-держадміністрації від 31 січня 2015 року № 21 «Про заходи щодо організації та надання шефської допомоги Збройним Силам України на 2015 рік».

7. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

 

 

 

 

 

 

           Голова

районної державної

ДолученняРозмір
dod._zahodi_shchodo_o-ciyi_shefskoyi_dopomogi_zsu_no31.doc60 КБ
Наверх ↑