Про заходи щодо проведення мобілізації людських та транспортних ресурсів на території Лохвицького району

15.06.2015

Відповідно до законів України «Про місцеві державні адміністрації», «Про оборону України», «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію», «Про військовий обов’язок і військову службу», керуючись Положенням про військово – транспортний обов’язок, затверджене постановою Кабінету Міністрів України від 28 грудня 2000 року №1921, Указом Президента України від 20 грудня 2014 року № 953/2014 «Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 20 грудня 2014 року «Про ресурсне забезпечення сектору безпеки і оборони України у 2015 році», на виконання розпорядження голови обласної державної адміністрації від 10 червня 2015 року № 280 «Про проведення (забезпечення) мобілізації людських і транспортних ресурсів на території області», з метою проведення заходів часткової мобілізації людських і транспортних ресурсів на території району для здійснення планової заміни військовослужбовців, які тривалий час виконують бойові завдання в зоні антитерористичної операції:

1. Рекомендувати   відділу   статистики   у Лохвицькому районі (Пилипенко Н.І.) надати Лохвицько-Чорнухинському об’єднаному районному військовому комісаріату (далі – ОРВК) (Кузін А.В.) уточнений перелік підприємств, установ та організацій, в тому числі тих, які мають техніку національної економіки до 18 червня 2015 р.

2. Рекомендувати Лохвицько-Чорнухинському ОРВК:

спільно з підприємствами, установами та організаціями району вжити невідкладних заходів щодо уточнення даних військового обліку військовозобов’язаних, наявності та технічного стану техніки національної економіки та надання ними до ОРВК уточнених (позачергових) відомостей (донесень) щодо наявності на військовому обліку військовозобов’язаних, технічного стану техніки національної економіки до 18 червня 2015 р;

спільно з Лохвицькою центральною районною лікарнею (Бурлєй В.В.) та комунальним закладом «Лохвицький центр первинної медико – санітарної допомоги» (Лисенко М.І.) забезпечити роботу військово – лікарської комісії для проведення медичного огляду призваних військовозобов’язаних у відповідності до наказу Міністра оборони України від 14 серпня 2008 року № 402;

довести до відома керівників усіх підприємств та установ виконувати передбачені чинним законодавством обов’язки, щодо направлення військовозобов’язаних громадян, що перебувають на військовому обліку в ОРВК для уточнення облікових даних, проходження медичних оглядів та отримання мобілізаційних розпоряджень;

провести комісійні перевірки технічного стану та укомплектованості транспортних засобів, які сплановані до поставки при мобілізації, на підприємствах, установах та організаціях.

3. Рекомендувати головам міськсільвиконкомів:

до 18 червня 2015 року надати до ОРВК уточнені (позачергові) відомості щодо фактичної наявності за місцем проживання військовозобов’язаних;

спільно з керівниками підприємств, установ та організацій, що проводять діяльність на території району, за сигналом ОРВК організувати своєчасне оповіщення та прибуття військовозобов’язаних за повістками до пункту збору;

створити пункти збору на власній базі мобілізаційного розгортання для організації оповіщення та забезпечення призову і доставки мобілізаційних людських і транспортних ресурсів.

3. Рекомендувати керівникам підприємств, установ та організацій району забезпечити за нарядами ОРВК своєчасність поставки техніки, призначеної в Збройні Сили України та інші військові формування у визначені ОРВК місця.

4. Відповідальним  виконавцям   про проведену роботу інформувати райдержадміністрацію у термін до 18 червня 2015 року для подальшого узагальнення та інформування Полтавського обласного військового комісаріату у термін до 19 червня 2015 року.

4. Визнати   таким, що   втратило   чинність    розпорядження голови райдержадміністрації від 06.01.2015 № 3 «Про заходи  щодо  проведення мобілізації  людських та транспортних ресурсів на території Лохвицького району у 2015 році».

5. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

адміністрації                                                                         В.РЯЗАНОВ