Про заходи щодо проведення мобілізації людських та транспортних ресурсів на території Лохвицького району в 2015 році

06.01.2015

Відповідно до законів України «Про місцеві державні адміністрації», «Про оборону України», «Про військовий обов’язок і військову службу», «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію», на виконання розпорядження голови обласної державної адміністрації від 29 грудня 2014 року № 592 «Про проведення (забезпечення) мобілізації людських і транспортних ресурсів на території області у 2015 році», керуючись  постановою Кабінету Міністрів України від 28 грудня 2000 року № 1921 «Про затвердження Положення про військово-транспортний обов’язок», з метою впровадження заходів часткової мобілізації людських ресурсів і транспортних ресурсів на території району в 2015 році:

1.  Визначити пункт управління проведення заходів часткової мобілізації людських та транспортних ресурсів на території району в 2015 році (далі – Пункт управління) на базі Лохвицько-Чорнухинського об’єднаного районного військового комісаріату (далі – ОРВК) в складі працівників ОРВК.

2. Затвердити персональний склад посадових осіб, які залучаються до роботи на пункті управління проведення заходів часткової мобілізації людських та транспортних ресурсів на території району в 2015 році, що додається.

3. Рекомендувати ОРВК до 07 січня 2015 року:

спільно з відділом статистики в Лохвицькому районі провести уточнення переліку підприємств, установ та організацій району, в тому числі тих, які мають техніку національної економіки;

спільно з органами місцевого самоврядування, підприємствами, установами, організаціями району та ВДАІ Лохвицького РВ УМВС України в Пол-тавській області вжити невідкладних заходів щодо уточнення даних військового  обліку  військовозобов’язаних,  наявності  та  технічного  стану техніки на-ціональної економіки, в тому числі щодо фактичної наявності військовозобов'язаних за місцем проживання, наявності та технічного стану транспортних засобів останніх років випуску, що перебувають на обліку;

уточнити розрахунок розподілу ліміту вилучення транспортних засобів між підприємствами, установами та організаціями району і забезпечити доведення витягів з цього розрахунку до визначених постачальників транспортних засобів;

уточнити обсяг паливно-мастильних матеріалів, необхідних для забезпечення потреб оповіщення та доставки мобілізаційних ресурсів на пункти прийому військових частин, визначити перелік підприємств, які будуть залучатися до їх поставки та місця зберігання відповідних матеріалів;

спільно з головними лікарями Лохвицької центральної районної лікарні та комунального закладу «Лохвицький центр первинної медико-санітарної допомоги» до 15 січня 2015 року утворити військово-лікарську комісію для проведення медичного огляду призваних військовозобов’язаних, забезпечити її роботу у відповідності  до наказу Міністра оборони України від 14.08.2008 № 402 «Про затвердження Положення про військово-лікарську експертизу в Збройних Силах України», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України
17 листопада 2008 р. за № 1109/15800 (із змінами);

до 15 січня 2015 року розробити та довести під особистий підпис функціональні обов’язки посадовим особам, які залучаються до роботи на Пункті управління.

4. Рекомендувати  головам  міськсільвиконкомів з моменту оголошення часткової мобілізації:

розгорнути пункти попереднього збору мобілізаційних ресурсів на власній базі мобілізаційного розгортання для організації оповіщення та забезпечення призову і доставки мобілізаційних людських та транспортних ресурсів;

спільно з керівниками підприємств, установ та організацій, що провадять діяльність на території району, за сигналом ОРВК організувати своєчасне оповіщення та прибуття військовозобов’язаних за повістками до пункту збору ОРВК.

5. Рекомендувати керівникам підприємств, установ та організацій району в період проведення часткової мобілізації в 2015 році забезпечити за нарядами ОРВК своєчасність поставки техніки, призначеної в Збройні Сили України та інші військові формування на період проведення часткової мобілізації в державі.

6. Зобов'язати відділ економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури райдержадміністрації (Яківець І.П.) до 20 січня 2015 року визначити суб’єктів господарювання, що здійснюють перевезення населення, які забезпечуватимуть доставку  військовозобов’язаних  до  пунктів  прийому  військових  частин, та укласти з ними договори на перевезення.

7. Рекомендувати Лохвицькому РВ УМВС України в Полтавській області (Гресь О.В.) за сигналом ОРВК вживати заходи реагування по відношенню до посадових осіб органів місцевого самоврядування, керівників підприємств, установ та організацій району, громадян, які ухиляються від виконання вимог законодавства України з питань мобілізації та військового та військово-транспортного обов'язку, забезпечувати громадський порядок в місцях збору та відправки мобілізаційних людських і транспортних ресурсів.

8. Рекомендувати прокуратурі Лохвицького району вживати заходи реагування по відношенню до посадових осіб органів місцевого самоврядування, керівників підприємств, установ та організацій району, громадян, які ухиляються від виконання вимог законодавства України з питань мобілізації  та військового та військово-транспортного обов'язку.

9. Рекомендувати районній газеті «Зоря» (Москаленко О.В.) за сигналом ОРВК забезпечити доведення до населення району наказу військового комісара ОРВК «Про оголошення часткової мобілізації», а також інформування про суспільно-політичну обстановку в районі, державі.

10. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

Виконуючий обов’язки

голови районної державної

адміністрації                                                                    М.ШИЯН