Про закінчення опалювального сезону 2014-2015 років

24.03.2015
Реєстраційний номер:
2/240

Відповідно до Закону України «Про місцеві державні адміністрації», пункту 5 Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення, затверджених постановою Кабінету Міністрів  України від 21 липня 2005 року № 630, керуючись підпунктом 2 пункту 2 постанови Кабінету Міністрів України від 09 липня 2014 року № 296 «Деякі питання забезпечення населення, підприємств, установ та організацій природним газом до кінця опалювального сезону 2014/15 року» та у зв’язку з перевищенням протягом трьох діб середньодобової температури зовнішнього повітря  8 град. С:

1. Закінчити 31 березня 2015 року опалювальний сезон у населених пунктах Лохвицького району.

2. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови районної державної адміністрації  від 06 жовтня 2014 року № 393 «Про початок опалювального сезону 2014-2015 років», зареєстрованого в Лохвицькому районному управлінні юстиції 08 жовтня 2014 р. за № 14/237.

3. Юридичному відділу апарату районної державної адміністрації  (Пономаренко В.М.) забезпечити подання цього розпорядження на державну реєстрацію в Лохвицьке районне управління юстиції протягом п’яти робочих днів.

4. Сектору  містобудування, архітектури,   житлово-комунального господарства  та  будівництва райдержадміністрації (Абдулкадиров Р.А.) спільно з сектором інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації  (Зозуля Ю.М.)  забезпечити опублікування цього розпорядження в засобах масової інформації.

5. Це розпорядження набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

Виконуючий обов’язки

голови районної державної

адміністрації                                                                    М.ШИЯН