Про закінчення опалювального сезону 2015-2016 років

11.04.2016
Реєстраційний номер:
4/250

Відповідно до Закону України «Про місцеві державні адміністрації», пункту 5 Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення, затверджених постановою Кабінету Міністрів  України від 21 липня 2005 року № 630, виходячи з кліматичних умов:

1. Закінчити 15 квітня 2016 року опалювальний сезон для лікувальних, загальноосвітніх,  дошкільних  навчальних закладів, установ, організацій та підприємств Лохвицького району.

2. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови районної державної адміністрації  від 08 жовтня 2015 р. № 417 «Про початок опалю-вального сезону 2015-2016 років», зареєстрованого в Лохвицькому районному управлінні юстиції 12 жовтня 2015 р. за № 5/243.

3. Юридичному сектору апарату районної державної адміністрації  (Пономаренко В.М.) забезпечити подання цього розпорядження на державну реєстрацію в Лохвицьке районне управління юстиції протягом п’яти робочих днів.

4. Сектору  містобудування, архітектури,   житлово-комунального господарства  та  будівництва райдержадміністрації (Абдулкадиров Р.А.) спільно з сектором інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації  (Зозуля Ю.М.)  забезпечити опублікування цього розпорядження в засобах масової інформації.

5. Це розпорядження набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

6. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

адміністрації                                                                         В.РЯЗАНОВ