Про затвердження детального плану території земельної ділянки, що розташована за межами населених пунктів в адміністративних межах Гирявоісковецької сільської ради Лохвицького району Полтавської області

Версія для друкуВерсія для друку
Дата: 
26.12.2017
Номер: 
435

Відповідно до законів України «Про місцеві державні адміністрації», «Про регулювання містобудівної діяльності», керуючись Порядком розроблення містобудівної документації, затвердженого наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 16 листопада 2011 року № 290, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 20 грудня 2011 року за № 1468/20206, ДБН Б.1.1-14:2012 «Склад та зміст детального плану території», затвердженими наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 12 березня 2012 року № 107, врахувавши результати громадських слухань від 14 листопада 2017 року та  протокол архітектурно-містобудівної ради при секторі містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та будівництва районної державної адміністрації від 22 листопада 2017 року № 2 щодо обговорення проекту детального плану  території земельної ділянки, що розташована за межами населених пунктів в адміністративних межах Гирявоісковецької сільської ради Лохвицького району Полтавської області, загальною площею 4,8544 га для розміщення об'єктів комунального призначення – полігону твердих побутових відходів:

1. Затвердити детальний план території земельної ділянки, що розташована за межами населених пунктів в адміністративних межах Гирявоісковецької сільської ради Лохвицького району Полтавської області (далі – детальний план території).

2. Сектору містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства  та  будівництва районної державної адміністрації (Абдулкади-ров Р.А.):

прийняти на зберігання від головного розробника (ФО-П Кіріченко А.А.)  затверджені матеріали детального плану території;

врахувати матеріали затвердженого детального плану території при коригуванні схеми планування території району;

забезпечити зберігання та використання матеріалів детального плану території відповідно до чинного законодавства;

спільно з головним спеціалістом відділу ведення Державного реєстру виборців апарату районної державної адміністрації Карбанем О.М. оприлюднити матеріали затвердженого детального плану території на офіційному веб-сайті районної державної адміністрації протягом 10 робочих днів з дня його затвердження.

3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови районної державної адміністрації Єсікова О.О.

 

 

  

 

 

 

 

           Голова

районної державної

      адміністрації                                                                         В.РЯЗАНОВ

 

Наверх ↑