Про затвердження Інструкції про порядок ведення обліку, зберігання, використання і знищення документів та інших матеріальних носіїв інформації, що містять службову інформацію в Лохвицькій райдержадміністрації

Версія для друкуВерсія для друку
Дата: 
10.02.2017
Номер: 
48

Відповідно до Закону України «Про місцеві державні адміністрації», керуючись Типовою інструкцією про порядок ведення обліку, зберігання, використання і знищення документів та інших матеріальних носіїв інформації, що містять службову інформацію, затвердженою постановою Кабінету Міністрів України від 19 жовтня 2016 року № 736, на виконання пункту 3 розпорядження голови Полтавської обласної державної адміністрації від 18 січня 2017 ро-      ку № 33, з метою забезпечення єдиного порядку та належного стану ведення обліку, зберігання, використання і знищення документів та інших матеріальних носіїв інформації, що містять службову інформацію в райдержадміністрації:

1. Затвердити Інструкцію про порядок ведення обліку, зберігання, використання і знищення документів та інших матеріальних носіїв інформації, що містять службову інформацію в Лохвицькій райдержадміністрації (далі –       Інструкція), що додається.

2. Керівникам структурних підрозділів райдержадміністрації організувати вивчення та забезпечення дотримання вимог Інструкції.

3. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови райдержадміністрації від 16 вересня 2011 року № 441 «Про затвердження Інструкції про прядок обліку, зберігання і використання документів та інших мате-ріальних носіїв, які містять відомості, що становлять службову інформацію в Лохвицькій райдержадміністрації».

4.  Контроль за виконанням вимог Інструкції покласти на керівника апарату райдержадміністрації Власенко А.М.

 

           Голова

районної державної

      адміністрації                                                                         В.РЯЗАНОВ

ДолученняРозмір
dod._do_instrukciyi_dsk_no_48.doc289 КБ
Наверх ↑