12.12.2016

Відповідно до Закону України «Про місцеві державні адміністрації», на виконання розпорядження голови Полтавської обласної державної адміністрації від 15 листопада 2016 року № 536 «Про затвердження плану заходів на 2017 рік щодо реалізації Національної стратегії з оздоровчої рухової активності в Україні на період до 2025 року «Рухова активність - здоровий спосіб життя - здорова нація» в Полтавській області»:

1.  Затвердити План заходів на 2017 рік щодо реалізації Національної стратегії з оздоровчої рухової активності в Україні на період до 2025 року «Рухова активність — здоровий спосіб життя — здорова нація» в Лохвицькому районі (далі - План заходів), що додається.

2.   Рекомендувати міськсільвиконкомам забезпечити затвердження до     20 грудня 2016 року відповідних Планів заходів та інформувати сектор у справах сім’ї, молоді та спорту районної державної адміністрації до 25 груд-           ня 2016 року.

3.  Рекомендувати міськсільвиконкомам та іншим виконавцям Плану заходів:

забезпечити його виконання за рахунок та в межах видатків районного і місцевих бюджетів, а також за рахунок інших джерел фінансування;

подати до 10 липня та 20 грудня 2017 року сектору у справах сім’ї, молоді та спорту районної державної адміністрації інформацію про стан виконання  зазначеного Плану заходів для її узагальнення та подання до Управління у справах сім’ї, молоді та спорту обласної державної адміністрації звіту про його виконання до 15 липня та 25 грудня 2017 року.

4.     Розпорядження набирає чинності з 01 січня 2017 року, крім пункту 2, який набирає чинності з дня видачі цього розпорядження.

5.     Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови районної державної адміністрації Папірненко О.І.

адміністрації                                                                         В.РЯЗАНОВ

ДолученняРозмір
dodatok_ruhova_aktivnistno510.doc62 КБ