Про затвердження Плану заходів щодо соціальної адаптації без-домних громадян та осіб, звільнених з місць позбавлення волі в осінньо-зимовий період на 2014-2015 роки в районі

05.11.2014
Відповідно до статей 13, 23, 28, 32, 35, 37, 39, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статей 13, 15, 17,  18  Закону  України «Про основи соціального захисту бездомних осіб і безпритульних дітей», статей 9, 14 Закону України «Про соціальну адаптацію осіб, які відбувають чи відбували покарання у виді обмеження волі або позбавлення волі на певний строк», Закону України «Про соціальні послуги», наказу Міністерства соціальної політики України від 19 квітня 2011 року № 135 «Про затвердження Типового положення про центр обліку бездомних осіб», зареєстровано в Міністерстві юстиції України 22 червня 2011 року за № 750/19488 та з метою сприяння інтеграції у суспільство бездомних громадян та осіб, звільнених з місць позбавлення волі, їх соціальній адаптації та соціального захисту:

1.  Затвердити План заходів щодо соціальної адаптації бездомних громадян та осіб, звільнених з місць позбавлення волі в осінньо-зимовий період на 2014-2015 роки в районі (далі - План заходів),  що додається.

2.  Структурним підрозділам райдержадміністрації, всім виконавцям забезпечити виконання Плану заходів та інформувати територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Лохвицького району про хід виконання щокварталу до 1 числа наступного місяця для узагальнення та подальшого інформування райдержадміністрації.

3.  Рекомендувати міськсільвиконкомам забезпечити виконання Плану заходів та інформувати територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Лохвицького району у зазначені у пункті 2 цього розпорядження терміни.

4.  Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації Сінаюка Я.Л.

Виконуючий обов’язки

голови районної державної

адміністрації                                                                    М.ШИЯН

Розпорядження голови

05.11.2014 № 416

План заходів

щодо соціальної адаптації бездомних громадян та осіб,

1. Забезпечити роботу районного оперативного штабу для вжиття термінових заходів під час надзвичайних ситуацій в осінньо-зимовий період.

Постійно

2.  Забезпечити соціальне патрулювання вулиць населених пунктів (у тому числі у нічний час) району з метою виявлення бездомних громадян, які потребують термінової допомоги.

Постійно

Територіальний центр соціального                                                                   обслуговування (надання соціальних послуг) Лохвицького району, служба у справах дітей райдержадміністрації, відділ освіти райдерж-адміністрації, Лохвицький районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно з Гадяцьким міжрайонним відділом кримінально-виконавчої інспекції управління Державної пенітенціарної служби України в Полтавській області, Лохвицьким РВ УМВС в Полтавській області, Товариством Червоного Хреста, громадськими організаціями, волонтерами

3.  Організувати проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи серед бездомних громадян та осіб, звільнених з місць позбавлення волі надання консультативної допомоги з питань соціального захисту, в тому числі з питань працевлаштування, надання матеріальної допомоги, а також допомогу у відновленні їх документів та інше.

Розмістити в доступних місцях інформацію про місця розгортання пунктів обігріву, роздачі теплого одягу тощо.

У разі необхідності направляти бездомних громадян до установ та закладів охорони здоров’я.

Постійно

Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Лохвицького району спільно з Лохвицьким РВ УМВС в Полтавській області, Лохвицькою центральною районною лікарнею, комунальним закладом «Лохвицький центр первинної медико-санітарної допомоги», Лохвицьким районним центром зайнятості, Управлінням Пенсійного фонду України в Лохвицькому районі

4. Рекомендувати Лохвицькій центральній районній лікарні вжити заходів щодо обладнання додаткових ліжко-місць для тимчасового перебування бездомних громадян.

Лохвицька центральна районна лікарня

5. Забезпечити надання через засоби масової інформації повідомлень про зміни температурного режиму та місця розміщення пунктів обігріву, номера телефонів «гарячих» телефонних ліній оперативного штабу.

Постійно

Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Лохвицького району, управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації, сектор з питань архівної роботи та надзвичайних ситуацій рай-держадміністрації, відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації

6.  Виявляти та вести облік бездомних громадян та осіб, звільнених з місць позбавлення волі.

Постійно

7. Рекомендувати Лохвицькій центральній районній лікарні та комунальному закладу «Лохвицький центр первинної медико-санітарної допомоги» забезпечення бездомним громадянам та особам, звільненим з місць позбавлення волі, проведення лікувально-профілактичних оглядів та надання медичних послуг, лікування.

Постійно

Лохвицька центральна районна лікарня, комунальний заклад «Лох-вицький центр первинної медико-санітарної допомоги»

Керівник апарату

райдержадміністрації                                                                А.М.Власенко