Про затвердження Плану залу-чення сил та засобів на гасіння пожеж у Лохвицькому районі

14.01.2016

Відповідно до Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Кодексу цивільного захисту України та з метою забезпечення захисту від пожеж, рятування людей і надання допомоги в ліквідації аварій, катастроф, стихійних лих, здійснення заходів протипожежної безпеки:

1. Затвердити План залучення сил та засобів на гасіння пожеж у Лох-вицькому районі (далі - План), що додається.

2. Рекомендувати керівникам підприємств, установ та організацій незалежно від форм власності згідно Плану надавати в розпорядження керівника ліквідації надзвичайної ситуації сили та засоби, встановити контроль за постійною готовністю їх до виконання відповідних завдань.

3. Рекомендувати начальнику районного сектору Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій у Полтавській області залучати в разі потреби сили та засоби підприємств, установ та організацій відповідно до Плану та контролювати готовність їх до дій по  реагуванню  на  надзвичайні ситуації.

4. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови рай-держадміністрації від 28 жовтня 2009 року № 390 «Про затвердження плану залучення сил та засобів на гасіння пожеж в Лохвицькому районі».

ДолученняРозмір
dod.do_zatv._planu_zaluch.sil_na_gasinnya_pozhezh_no17.doc1.38 MБ