Про затвердження Положення про відділ організаційної роботи та управління персоналом апарату Лохвицької районної державної адміністрації

06.07.2016

Відповідно до Закону України «Про місцеві державні адміністрації», частини четвертої статті 18 Закону України від 10 грудня 2015 року N 889-VIII «Про державну службу», керуючись постановою Кабінету Міністрів України від 04 вересня 2013 року № 706 «Питання запобігання та виявлення корупції», наказом Національного агентства України з питань державної служби             від 03 березня 2016 року № 47 «Про затвердження Типового положення про службу управління персоналом державного органу», зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 23 березня 2016 року за № 438/28568:

1. Затвердити Положення про відділ організаційної роботи та управління персоналом апарату Лохвицької районної державної адміністрації, що додається.

2. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови райдерж-адміністрації від 30 січня 2013 року № 46 «Про затвердження Положення  про відділ організаційно-кадрової роботи  апарату районної державної адміністрації» (із змінами).

адміністрації                                                                         В.РЯЗАНОВ

ДолученняРозмір
dodatok_polozhennya_pro_org.viddil_ta_upr.pers_.no283.doc70.5 КБ