Про затвердження Положення про відділ ведення Державного реєстру виборців апарату Лохвицької районної державної адміністрації

20.10.2016

Відповідно до законів України «Про місцеві державні адміністрації», «Про Державний реєстр виборців», керуючись Типовим положенням про орган (відділ) ведення Державного реєстру виборців, затвердженим постановою Центральної виборчої комісії від 26 лютого 2016 року № 58:

1. Затвердити Положення про відділ ведення Державного реєстру виборців апарату Лохвицької районної державної адміністрації, що додається.

2. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови районної державної адміністрації від 04 лютого 2011 року  № 48 «Про  затвердження Положення про відділ ведення Державного реєстру виборців апарату рай-держадміністрації».

Виконуючий обов’язки

голови районної державної

адміністрації                                                                    О.ПАПІРНЕНКО

ДолученняРозмір