Про затвердження районного плану заходів з виконання у 2015 році Загальнодержавної програми «Національний план дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини» на період до 2016 року»

30.07.2015

Відповідно до статті 6, пункту 6 частини першої статті 13, пункту 9 частини першої статті 16, статті 22 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Закону України  «Про Загальнодержавну програму «Національний план дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини» на період до 2016 року», на виконання обласного плану заходів із виконання в 2015 році Загальнодержавної програми «Національний план дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини» на період до 2016 року», затверджений розпорядженням голови обласної державної адміністрації від 06 липня 2015 року № 329:

1. Затвердити районний план заходів із виконання в 2015 році Загальнодержавної програми  «Національний план дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини» на період до 2016 року, (далі - план заходів), що додається.

2. Виконавцям плану заходів забезпечити:

виконання плану заходів;

подання до 20 січня  2016 року службі у справах дітей райдержадміністрації інформації про стан виконання плану заходів для узагальнення та подальшого інформування служби у справах дітей облдержадміністрації до 25 січня 2016 року.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника голови райдержадміністрації Папірненко О.І.

адміністрації                                                                         В.РЯЗАНОВ

ДолученняРозмір
dod._do_planu_zahodiv_konvenciyi_oon_no_298.doc109.5 КБ