Про затвердження районного плану заходів з виконання у 2016 ро-ці Загальнодержавної програми «Національний план дій щодо реа-лізації Конвенції ООН про права дитини» на період до 2016 року»

13.07.2016

Відповідно до статті 6, пункту 6 частини першої статті 13, пункту 9 частини першої статті 16, статті 22 Закону України «Про місцеві державні адмі-ністрації», Закону України «Про Загальнодержавну програму «Національний план дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини» на період до 2016 року», на виконання розпорядження голови обласної державної адміністрації від 09 червня 2016 року № 250 «Про затвердження обласного плану заходів із виконання в 2016 році Загальнодержавної програми «Національний план дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини» на період до 2016 року»:

1. Затвердити районний план заходів з виконання у 2016 році Загальнодержавної програми «Національний план дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини» на період до 2016 року, (далі - план заходів), що додається.

2. Виконавцям плану заходів забезпечити:

виконання плану заходів;

подання до 15 січня  2017 року службі у справах дітей райдержадмі-ністрації інформації про стан виконання плану заходів для узагальнення та подальшого  інформування  служби  у  справах  дітей  облдержадміністрації  до 25 січня 2017 року.

3. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

Виконуючий обов’язки

голови районної державної

адміністрації                                                                    О.ПАПІРНЕНКО

ДолученняРозмір