Про затвердження Робочого проекту кошторисна документа-ція 2820П-КД «Відновлення гід-рологічного режиму р. Сула в Лох-вицькому районі Полтавсь-кої області. Коригування кошто-рисної частини робочого проек-ту»

29.02.2016

Відповідно до законів України «Про місцеві державні адміністрації», «Про основи містобудування», керуючись Порядком затвердження проектів будівництва і проведення їх експертизи, затвердженого постановою  Кабінету Міністрів України від 11 травня 2011 року № 560, на підставі вимог Державних будівельних норм ДБН А.2.2-3-2014 «Склад та зміст проектної документації на будівництво» враховуючи експертний звіт Державного підприємства «Державний інститут по проектуванню підприємств гірничорудної промисловості «Кривбаспроект» від 19 січня 2016 року № 12-023-15-П:

Затвердити  Робочий проект кошторисна документація 2820П-КД «Відновлення гідрологічного режиму р. Сула в Лохвицькому районі Полтавської області. Коригування кошторисної частини робочого проекту».

адміністрації                                                                         В.РЯЗАНОВ