Про затвердження розміру плати за копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію в Лохвицькій районній державній адміністра-ції

08.12.2014
Реєстраційний номер:
15/238

Відповідно  до  частини третьої статті 21 Закону України  «Про доступ до  публічної інформації», граничних норм витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 13 липня 2011 р. № 740:

1. Затвердити  розмір плати за копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію в Лохвицькій районній державній адміністрації, що додається.

2. Юридичному сектору апарату районної державної адміністрації (Пономаренко В.М.)  забезпечити   подання   цього розпорядження на державну реєстрацію в Лохвицьке районне управління юстиції протягом п’яти робочих днів.

3. Відділу фінансово-господарського забезпечення апарату райдержадміністрації (Дячко О.В.) спільно з відділом інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації (Зозуля Ю.М.) забезпечити опублікування цього розпорядження в засобах масової інформації.

4. Це розпорядження набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

Виконуючий обов’язки

голови районної державної

адміністрації                                                                    М.ШИЯН

Розпорядження голови

адміністрації

08 грудня 2014 р. № 445

Зареєстровано в Лохвицькому районному

управлінні юстиції 17 грудня 2014 р. № 15/238

Розмір плати за копіювання або друк документів,

що надаються за запитом на інформацію в

Лохвицькій районній державній адміністрації

Послуга, що надається

Розмір плати

Копіювання або друк копій документів формату А4 та меншого розміру (в тому числі двосторонній друк)

0,1 відсоток розміру мінімальної заробітної плати за виготовлення однієї сторінки

Копіювання або друк копій документів формату А3 та більшого розміру (в тому числі двосторонній друк)

0,2 відсотка розміру мінімальної заробітної плати за виготовлення однієї сторінки

Копіювання або друк копій документів будь-якого формату, якщо в документах поряд з відкритою інформацією міститься інформація з обмеженим доступом, що потребує її відокремлення, приховування тощо (в тому числі двосторонній друк)

0,5 відсотка розміру мінімальної заробітної плати за виготовлення однієї сторінки

Примітка.  Розмір мінімальної заробітної плати за виготовлення однієї

сторінки встановлюється на дату копіювання та друку документів.

Керівник апарату

райдержадміністрації                                                                  А.М. Власенко