Про затвердження середньої ціни на ритуальні послуги для забезпечення безоплатного поховання учасників бо-йових дій і інвалідів війни

30.03.2016
Реєстраційний номер:
3/249

Відповідно до законів України «Про місцеві державні адміністрації», «Про поховання та похоронну справу», «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», «Про основні засади соціального захисту ветеранів праці та інших громадян похилого віку в Україні», керуючись Порядком  проведення безоплатного поховання померлих (загиблих) осіб, які мають особливі заслуги та особливі трудові заслуги перед Батьківщиною, учасників бойових дій і інвалідів війни, затверджене постановою Кабінету Міністрів України від 28 жовтня  2004 року № 1445 та розпорядженням голови обласної державної адміністрації від  30  серпня  2006  р.  № 251 «Про  затвердження  Порядку  фінансування  витрат  на безоплатне поховання учасників бойових дій за рахунок обласного бюджету»,  зареєстрованого  в  Полтавському  обласному   управлінні  юстиції 08 вересня 2006 року за № 54/1231 (у редакції розпорядження голови обласної державної адміністрації від 11 червня 2010 р. № 206 «Про внесення змін до розпорядження голови облдержадміністрації від 30.08.2006 № 251», зареєстрованого в Головному управлінні юстиції у Полтавській області 16 червня 2010   р. за № 35/1533):

1. Затвердити  середню  ціну  на  ритуальні  послуги  для  забезпечення безоплатного поховання учасників бойових дій і інвалідів війни по Лохвицькому району в сумі  2000 грн., (дві тисячі гривень) на одну особу, в тому числі за видами послуг, що додаються.

2. Юридичному сектору апарату районної державної адміністрації (Пономаренко В.М.) на протязі п’яти робочих днів забезпечити подання розпо-рядження на державну реєстрацію в Лохвицьке районне управління юстиції.

3. Управлінню праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації (Інденко Н.О.) спільно з сектором з питань внутрішньої політики зв’язків із засобами масової інформації та громадськістю апарату районної державної адміністрації (Зозуля Ю.М.) оприлюднити розпорядження в засобах масової інформації.

4. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови районної державної адміністрації від 20 червня 2012 р. № 379 «Про затвердження се-редньої ціни на ритуальні послуги для забезпечення безоплатного поховання учасників бойових дій і інвалідів війни», зареєстроване в Лохвицькому районному управлінні юстиції 20 червня 2012 р. за № 10/2005.

5. Це розпорядження набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

6. Організацію виконання цього розпорядження покласти на управління праці  та  соціального  захисту  населення  районної  державної  адміністрації (Інденко Н.О.), контроль за виконанням - на заступника голови районної державної адміністрації Папірненко О.І.

адміністрації                                                                         В.РЯЗАНОВ

Розпорядження голови

30 березня 2016 р. № 125

Зареєстровано в Лохвицькому районному

управлінні юстиції 11 квітня 2016 р. за № 3/249

Середня ціна на ритуальні послуги для забезпечення безоплатного поховання  учасників бойових дій і інвалідів війни за видами послуг

1. Похоронний вінок з траурною стрічкою

( з написом чи без нього)                                         -   200 грн.

2. Труна                                                                           -   600 грн.

3. Ритуальні послуги автотранспортом:

підвезення труни                                                      -    400 грн.

автобус для супроводу                                             -    300 грн.

4. Копання могили                                                        -    500 грн.

Всього:                                                                           -  2000 грн.

Керівник апарату

райдержадміністрації                                                                А.М.Власенко