Про затвердження списків дітей і підлітків шкільного віку

03.09.2014

Відповідно до законів України «Про місцеві державні адміністрації», «Про освіту», на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 12 квітня 2000 року № 646 «Про затвердження Інструкції з обліку дітей і підлітків шкільного віку», з метою забезпечення здобуття повної загальної середньої освіти дітьми та підлітками шкільного віку, які проживають на території району:

1. Затвердити списки дітей і підлітків шкільного віку (додаються).

2. Відділу освіти райдержадміністрації (Папірненко О.І.) до 10 вересня 2014 року забезпечити перевірку, уточнення списків дітей і підлітків шкільного віку та взяти їх на зберігання.

3. Визнати таким, що втратив чинність, пункт 1 розпорядження голови райдержадміністрації від 27 серпня 2013 року № 392  «Про затвердження списків дітей і підлітків шкільного віку».

4. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

Виконуючий обов’язки

голови районної державної

адміністрації                                                                    М.ШИЯН