Про затвердження списків дітей і підлітків шкільного віку

26.08.2015

Відповідно до законів України «Про місцеві державні адміністрації», «Про освіту», керуючись Інструкцією з обліку дітей і підлітків шкільного віку,  затвердженою постановою Кабінету Міністрів України від 12 квітня 2000 року № 646  та  з  метою  забезпечення здобуття повної загальної середньої освіти дітьми та підлітками шкільного віку, які проживають на території району:

1. Затвердити списки дітей і підлітків шкільного віку (додаються).

2. Відділу освіти райдержадміністрації (Дейнека А.М.) до 10 вересня 2015 року забезпечити перевірку, уточнення списків дітей і підлітків шкільного віку та взяти їх на зберігання.

3. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови рай-держадміністрації від 03 вересня 2014 року № 364 «Про затвердження списків дітей і підлітків шкільного віку».

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови районної державної адміністрації Папірненко О.І.

адміністрації                                                                         В.РЯЗАНОВ