12.05.2017

У відповідності до пункту 7 частини першої статті 13, пункту 3 частини першої статті 16, статей 21, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», законів України «Про землеустрій», «Про оренду землі», керуючись статтею 13 Закону України «Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)», пунктом 12 Порядку організації робіт та методики розподілу земельних ділянок між власниками земельних часток (паїв), затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 04 лютого 2004 року № 122, статтями 17, 22, 23, 93, 96, 125, 126, 184, 185, 186 Земельного кодексу України, розглянувши технічні документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для користування на умовах оренди фермерському господарству «Крокус» на території Ісковецької сільської ради Лохвицького району Полтавської області:

1.  Затвердити технічні документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для користування на умовах оренди фермерському господарству «Крокус»  на земельні ділянки сільськогосподарського призначення для ведення товарного сільськогоспо-дарського виробництва загальною площею 6,3532 га ріллі із земель, категорії не витребуваних земельних часток (паїв), у тому числі:

1)    3,0875 га - кадастровий номер  5322682800:00:005:0306;

2)    3,2657 га - кадастровий номер  5322682800:00:007:0350,

2.  Надати в оренду фермерському господарству «Крокус» земельні ділянки сільськогосподарського призначення для ведення товарного сільськогосподарського виробництва загальною площею 6,3532 га ріллі із земель, категорії не витребуваних земельних часток (паїв), у тому числі:

1)    3,0875 га - кадастровий номер  5322682800:00:005:0306;

2)    3,2657 га - кадастровий номер  5322682800:00:007:0350,

які знаходяться на території адміністративного підпорядкування Ісковецької сільської ради Лохвицького району Полтавської області строком оренди на 7 (сім) років.

3.       Встановити орендну плату в розмірі 8 (вісім) відсотків за 1 га від     нормативної грошової оцінки землі сільськогосподарського призначення, яка проведена на території Ісковецької сільської ради Лохвицького району Пол-тавської області.

4.       Суб’єкту господарювання, зазначеному в пунктах 1, 2 цього розпо-рядження:

укласти договори оренди землі на земельні ділянки з Лохвицькою районною державною адміністрацією;

зареєструвати право оренди згідно чинного законодавства.

5.       В момент оформлення спадкоємцями права власності на земельні     ділянки, зазначені в пункті 2 цього розпорядження, або визнання спадщиною відумерлою, вважати договір оренди відповідної земельної ділянки таким, що втратив чинність.

6.       Визнати такими, що втратили чинність:

1) пункти 2, 3 розпорядження голови районної державної адміністрації від 30 грудня 2016 року № 542 «Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для користування на умовах оренди ФГ «Крокус» на території Ісковецької сільської ради»;

2) договір оренди землі, укладений між Лохвицькою районною державною адміністрацією та фермерським господарством «Крокус» від 30 груд-       ня 2016 року на земельні ділянки загальною площею 6,36 га, в тому  числі     6,36 га ріллі для  ведення  товарного  сільськогосподарського  виробництва  із  земель не витребуваних земельних часток (паїв), які знаходяться на території адміністративного підпорядкування Ісковецької сільської ради Лохвицького району Полтавської області.

адміністрації                                                                         В.РЯЗАНОВ